Seminář volně navazuje na workshop Redukce stresu a práce v hladině alfa. Cílem je naučit se  praktické techniky, jak překonat stres doma, v zaměstnání i na cestách. Na seminář je potřeba karimatka, lehká deka, pohodlné (možno i sportovní) oblečení, lahev s vodou. Seminář je veden prožitkovou formou, 2  -3 přeladění do hladiny alfa a práce s vizualizací.

Na tomto semináři si  uvědomíte, jak emoce ovlivňují prožívání a myšlení, porozumíte psychologii emocí. Zjistíte, nakolik využíváte klíčové kompetence emoční inteligence. Pochopíte, jak emoce ovlivňují způsob, jakým komunikujete s ostatními. Zlepšíte svou schopnost komunikovat citlivě, efektivně a naučíte se jak předcházet konfliktu. Inspirujete se, jaký přínos může mít vědomá práce s emocemi pro osobní rozvoj.

Pochopit rozdílnost chování a emočního vyjadřování v MEZIGENERAČNÍCH VZTAZÍCH, pochopit nutkání jiné generace, naučit se bránit manipulaci a naučit se odpouštět. Seminář je zaměřen na emoce jako zdroj energie a jejich rozdílnou dynamiku v mezigeneračních vztazích (student/učitel, rodič/dítě, nadřízený, kolega, žena/tchýně…) Seminář vás naučí určovat si své hranice, rozeznat manipulativní jednání a účinně se mu bránit.

Uvědomíte si rozdíl mezi pozitivním postojem k životu a „lakováním na růžovo“, zjistíte, jaký je váš životní postoj a jak s ním můžete pracovat, ukážeme si metody k vědomé změně postoje, řekneme si, proč většina předsevzetí končí neúspěchem a kde se v naší mysli berou pochybnosti a jak posílit svou schopnost ovlivňovat svoje pocity.

Lidé se zaměřují na cíl. Mít motivaci znamená směřovat k tomuto cíli se zaujetím, vášní, energií a vytrvalostí. Jak na to? Seminář je určen především manažerům a specialistům v oboru odměňování lidských zdrojů, kteří v této oblasti již nějakou dobu působí a chybí jim ucelené vzdělání tohoto typu, chtějí si doplnit své znalosti nebo načerpat nové poznatky z praxe.

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás:

Jak se můžeme spojit?

+420 602 529 872 (pouze SMS)
REGUS, Holandská 2, Brno – Heršpice
Hradčanské náměstí 12, Praha 1

Máte jiné přání?

Všechny kurzy vám dokážeme přizpůsobit na míru, ozvěte se a domluvíme podrobnosti!

Copyright © HLADINA ALFA

Copyright © HLADINA ALFA