Celé portfolio„ŠTĚSTÍ není SPOKOJENOST" Happiness Management - HLADINA ALFA - Semináře, školení, konference, firemní filantropie, emoční inteligence, produkce, marketing

Seminář volně navazuje na workshop Redukce stresu a práce v hladině alfa. Cílem je naučit se  praktické techniky, jak překonat stres doma, v zaměstnání i na cestách. Na seminář je potřeba karimatka, lehká deka, pohodlné (možno i sportovní) oblečení, lahev s vodou. Seminář je veden prožitkovou formou, 2  -3 přeladění do hladiny alfa a práce s vizualizací.

Cíl semináře:Uvědomíte, jaký je rozdíl mezi spokojeným člověkem a šťastným člověkem a proč se stává happiness management ve firmě věcí strategického významu. Nástrojem k dosažení lepších výsledků je „prožité“, nikoli „vyhodnocené“ štěstí. Zjistíte, jaké je vaše aktuální životní nastavení a jak s ním můžete pracovat. Ukážeme si metody k vědomé změně postoje. Zaměřeno na trénink vnímavosti, trpělivosti, (sebe)přijetí, budování vztahů, navyšování pozitivní inteligence a své energie.

ZISK: Příznivá uvolněná atmosféra ve firmě/v rodině, vyšší sebeuvědomění, sebemotivace, inspirace a loajalita zaměstnanců, větší kreativita, otevřená transparentní a odvážná komunikace, zvládání emocí, dovednost pracovat s nimi, umlčet svého „vnitřního soudce“ i tzv. sabotéry mysli. Schopnost navyšovat pozitivní inteligenci je umění. Bdělost a odvaha jsou každodenní „pomocníci“ na cestě ke štěstí. I štěstí si musíme prostě „odmakat“. Tělo – emoce – mysl – spirit v harmonické rovnováze se dá naučit vědomě vylaďovat. Umět přijmout, že nelze být šťastný úplně vždy, užít si, že štěstí je dočasný stav a uvolnit se dá i v nepohodě, v náročné životní či pracovní situaci. Mentální, fyzické, hlasové i dechové techniky.

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2019/11/morning_s.jpg
POPTEJTE


https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás:

Kontaktujte nás

REGUS, Holandská 2, Brno – Heršpice
REGUS, nám. I.P. Pavlova 5, Praha 2

Máte jiné přání?

Všechny kurzy dokážeme přizpůsobit na míru. Ozvěte se nám a domluvíme se.

Copyright © HLADINA ALFA

Copyright © HLADINA ALFA