Kdo jsem? Jitka Ševčíková. Koučka, mentorka a lektorka osobního rozvoje. Žena s rozhledem a zkušenostmi, která inspiruje vlastním silným příběhem a odvahou.

Co vám mohu nabídnout? Svým klientům pomáhám v oblasti emoční inteligence, redukci stresu, komunikačních dovednostech a předávám jim umění práce v tzv. hladině alfa. Jsem také koordinátorkou Brillant Brain (www.brillantbrain.com), vzdělávacího projektu zaměřeného na paměť a emoce. A s čím vám nemohu pomoci já, na to vám doporučím své ověřené kolegy.

Jak se můžeme setkat? Přednáším na vysokých školách, věnuji se individuálním konzultacím (osobně v Praze, Brně a Olomouci, výjimečně online přes MS Teams). Lektoruji firemní školení nebo pořádám své vlastní semináře. Poslechnout si mě můžete také v podcastech a na CD, která jsem natočila. Nebo si přečtěte články, na kterých jsem se podílela.

Co mě zajímá? Založila jsem celorepublikový projekt Barevný anděl a spolupracovala s občanským sdružením Dlouhá cesta, podporujícím rodiče po smrti dítěte. Podpořila jsem několik zajímavých filantropických projektů, se kterými souzním (Nadačník, Vrba, NFRO, Maják…). Pořádám semináře v ČR i v zahraničí, na Srí Lance, na Filipínách, na Azorách, na Madeiře, na Mauriciu, v Indonésii, v Thajsku, na Sicílii a v dalších příjemných destinacích.

Miluju cesty. Mou srdcovkou je Island, pozorování velryb, chození po horách a létání. Podívejte se na má alba z cest.

Čeho si cením? Cením si nominace na titul Žena roku 2014 a Lektorka roku 2014. Jsem spoluautorkou publikace Výchova s láskou a rozumem o emoční inteligenci ve výchově (Albatros 2015) a autorkou knihy Emoce jako náš životní kompas (Albatros 2023). V roce 2017 jsem na festivalu Všem ženám převzala cenu Ostara za celospolečenský přínos.

Kde mě mohou doporučit? ERNST and YOUNG, UNIQA, DIXONS CARPHONE, ŠKO ENERGO, ČESKÁ SPOŘITELNA, KARLOVA UNIVERZITA, VUT Brno, MASARYKOVA UNIVERZITA, POLICIE ČR, MINISTERSTVO ZAHRANIČNÝCH VECÍ SR, JOHNSON + JOHNSON, T- Mobile, NIELSEN, KIKA, IKEA, Tatrabanka, JUST Nahrin, Currys, Kooperativa, Generali, Mann Hummel, Fosfa, ETA, EON, Drogerie dm, O2, ČSOB a mnohé další.

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2023/11/DSC_8650-scaled.jpg

O KOUČOVÁNÍ A MENTORINGU SE MNOU

Vím, že rozhodnout se pro koučování není jednoduché. Ale ještě těžší je snažit se o změny bez průvodce, který vám pomůže najít nové úhly pohledu, dá vám zpětnou vazbu a vidí vaše silné stránky i řešení tam, kde vy cítíte své slabiny a který vás povede k tomu, abyste je nacházeli i vy sami.

To, co si na mně klienti opravdu cení, je celkový životní rozhled, překonání těžkých životních situací, empatie, ochota naslouchat, schopnost dosahování svých cílů  a vnímání toho,  co je za slovy. Umím přemýšlet s nimi. Nikdy neříkám, co je potřeba udělat dál – vždy plně ponechávám zodpovědnost za jejich rozhodnutí v rukách svých klientů.

Dovedu se velmi dobře soustředit na ně samotné i jejich způsob přemýšlení. Využívám intuice, citlivě své klienty vedu při hledání nových cest a odhalování nových řešení. Jsem zároveň náročná při stanovování cílů, což vychází z mého osobního přístupu k životu a také z mých osobních zkušeností. Vždy jsem měla a mám spoustu energie i chuti do všeho nového. Mám také odvahu překonávat výzvy a překážky. Inspiruji. V komunikaci jsem otevřená, umím poskytnout citlivou zpětnou vazbu a oporu, když se daří méně. To vše v kombinaci s životními a odbornými zkušenostmi a s absolutním respektem k osobnosti klienta.

Mým cílem je pomoci i vám:

 • zažít pocit spokojenosti z vlastní volby
 • zažít pocit naplnění a radosti na vlastní životní cestě
 • zažít pocit souladu s jinými lidmi
 • uvědomit si, že můžete držet pevně svůj život ve svých rukách

… a současně

 • být spokojený a úspěšný
 • mít vyvážený osobní pracovní život
 • dosahovat vytyčených výsledků ve svém životě i své kariéře
 • zůstat sám sebou, skloubit své životní role
 • být žádoucím partnerem – důvěryhodným, pevným, s drivem a energií, s vlastním názorem.

Cena základní konzultace je 1 800 Kč za 1,5–2 h. Další je stanovena po dohodě s klientem podle délky kontraktu (zpravidla 6 měsíců).

Ještě více podrobností najdete na www.jitkasevcikova.cz.

PŘIHLÁSIT SE  [recaptcha]

  https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

  Sledujte nás

  https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

  Sledujte nás:

  Jak se můžeme spojit?

  +420 602 529 872 (pouze SMS)
  REGUS, Holandská 2, Brno – Heršpice
  Hradčanské náměstí 12, Praha 1

  Máte jiné přání?

  Všechny kurzy vám dokážeme přizpůsobit na míru, ozvěte se a domluvíme podrobnosti!

  Copyright © HLADINA ALFA

  Copyright © HLADINA ALFA