HomeO mně - HLADINA ALFA - Semináře, školení, konference, firemní filantropie, emoční inteligence, produkce, marketing

Kdo jsem? Jitka Ševčíková. Koučka, mentorka a lektorka.

Co vám mohu nabídnout? Svým klientům pomáhám v oblasti emoční inteligence, redukci stresu, komunikačních dovednostech a předávám jim umění práce v tzv. hladině alfa. Jsem také koordinátorkou vzdělávací platformy práce s pamětí a emoce Brillant Brain (www.brillantbrain.com). A s čím vám nemohu pomoci já, na to vám doporučím své vynikající a ověřené kolegy.

Jak se můžeme setkat? Přednáším na vysokých školách, věnuji se individuálním konzultacím (osobně i online) stejně jako firemním školením nebo pořádám své vlastní semináře. Poslechnout si mě můžete také prostřednictvím CD, která jsem natočila. Nebo si přečtěte články, na kterých jsem se podílela.

Co mě zajímá? Založila jsem celorepublikový projekt Barevný anděl a dlouhé roky spolupracovala s občanským sdružením Dlouhá cesta, podporujícím rodiče po smrti dítěte. Věnuji se charitativní činnosti (podporuji například Nadační fond Lepší vyhlídky), pořádám benefiční akce a řadě firem pomáhám s budováním koncepce tzv. firemní filantropie.

Čeho si cením? V roce 2010 jsem byla v soutěži časopisu Cosmopolitan zvolena První českou prezidentkou. Cením si také nominace na titul Žena roku 2014 a Lektorka roku 2014. Jsem spoluautorkou publikace Výchova s láskou a rozumem o emoční inteligenci ve výchově (Albatros 2015) a v roce 2017 jsem na festivalu Všem ženám převzala cenu Ostara za celospolečenský přínos.

Kde mě mohou doporučit? GE Money bank, Hewlett Packard, Cetelem, Ogilvy Action, Partners, OREA Hotels, Excalibur City, ZF Fridrichshafen, Festool, AC Mittal, VUT Brno, Policie ČR.

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2019/10/resp1.jpg
https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás:

Kontaktujte nás

REGUS, Holandská 2, Brno – Heršpice
REGUS, nám. I.P. Pavlova 5, Praha 2

Máte jiné přání?

Všechny kurzy dokážeme přizpůsobit na míru. Ozvěte se nám a domluvíme se.

Copyright © HLADINA ALFA

Copyright © HLADINA ALFA

X