Celé portfolio„KLID“ Práce mozku v hladině alfa - HLADINA ALFA - Semináře, školení, konference, firemní filantropie, emoční inteligence, produkce, marketing

Lidé se zaměřují na cíl. Mít motivaci znamená směřovat k tomuto cíli se zaujetím, vášní, energií a vytrvalostí. Jak na to? Seminář je určen především manažerům a specialistům v oboru odměňování lidských zdrojů, kteří v této oblasti již nějakou dobu působí a chybí jim ucelené vzdělání tohoto typu, chtějí si doplnit své znalosti nebo načerpat nové poznatky z praxe.

CÍL SEMINÁŘE: Naučíte se redukovat stres snížením mozkové frekvence mezi 7-14 Hz, kdy mozek pracuje koncentrovaně, uvolněně a při plném vnímání. Do hladiny alfa se naučíte přelaďovat bez aplikací, EEG biofeedbacku, MUSE, psychowalkmana nebo jiných pomůcek. Pracujeme s dechem, hlasem, uvolněným tělem, vnímáním a vizualizací.

ZISK: Při této frekvenci dochází k tzv. bikamerálnímu myšlení, kdy obě hemisféry pracují vyváženě (logika v propojení s emocemi) a lépe si vybavujeme z paměti i do paměti ukládáme. V alfě můžete dělat jakoukoli mentální práci s minimální námahou, rychle se přeladíte do stavu flow. Praktické cvičení s účastníky semináře (práce se stresory, prevence stresu a tím i prevence syndromu vyhoření v osobním i pracovním životě, práce s vlastním zdravím, práce s podvědomím).

Na seminář je potřeba karimatka, lehká deka, pohodlné (možno i sportovní) oblečení, lahev s vodou. Seminář je veden prožitkovou formou: několik přeladění do hladiny alfa a práce s vizualizací a výklad.

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2019/11/meditation_s.jpg
POPTEJTE


https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás:

Kontaktujte nás

REGUS, Holandská 2, Brno – Heršpice
REGUS, nám. I.P. Pavlova 5, Praha 2

Máte jiné přání?

Všechny kurzy dokážeme přizpůsobit na míru. Ozvěte se nám a domluvíme se.

Copyright © HLADINA ALFA

Copyright © HLADINA ALFA