Celé portfolio„UVOLNĚNÍ“ Rozvoj intuice, empatie, všímavosti a kreativity - HLADINA ALFA - Semináře, školení, konference, firemní filantropie, emoční inteligence, produkce, marketing

seminář je určen obchodním manažerům a pracovníkům, kteří používají denně telefonní kontakt s klienty jako nástroj prezentace svých produktů či služeb. Cíl semináře: vést telefonní hovor s lidským přístupem a přitom jasným cílem, umět klienta zaujmout, překonávat námitky klientů, nenechat se odradit neúspěchem a umět prodat, zjistit spokojenost.

CÍL SEMINÁŘE: Účelem je seznámit účastníky se základními funkcemi mozku, paměti, spánku, emoční a logické části mozku, podpořit kreativitu a rozvíjet paměťovou inteligenci. Pochopit co nám přinese bdělá pozornost, všímavost, jak můžeme trénovat improvizaci a mít lehčí nejen mysl, ale i celý život. Kreativní práce v hladině alfa, praktická přeladění a práce s podvědomím, vizualizací a well-beeing.

ZISK: Seminář tzv. metodou „brain spa“ je zaměřen na zlepšení kreativity, paměťových schopností a zdravý spánek, pochopení souvislostí kvalitního životního stylu a jeho vlivu na dobrou paměť, klid, prožívání přítomnosti a zvládání emocí zralým kultivovaným způsobem. Relax si můžeme dopřát DENNĚ podle možností, nejen o dovolené. Na tomto workshopu se naučíte jak, i když máte denně jen pár minut na zazdrojování se.

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2019/11/stick_s.jpg
POPTEJTE


https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás:

Kontaktujte nás

REGUS, Holandská 2, Brno – Heršpice
REGUS, nám. I.P. Pavlova 5, Praha 2

Máte jiné přání?

Všechny kurzy dokážeme přizpůsobit na míru. Ozvěte se nám a domluvíme se.

Copyright © HLADINA ALFA

Copyright © HLADINA ALFA