Celé portfolio„Jak na ZLOST a VZTEK“ Zvládání emocí (nejen) v mezigeneračních vztazích - HLADINA ALFA - Semináře, školení, konference, firemní filantropie, emoční inteligence, produkce, marketing

Vzdělávací program se zaměřuje na preventivní přístup sociálních pracovníků, doplňuje specializační vzdělávání úředníků zaměřené na výkon správních činností tím, že se zaměřuje na prevenci v oblastech, kde se sociální pracovníci mohou potýkat s nejčastějšími konflikty, nevědomostí, časovými či jinými stresovými faktory .

CÍL SEMINÁŘE: Pochopit rozdílnost chování a emočního vyjadřování v mezigeneračních vztazích, pochopit nutkání jiné generace, naučit se bránit manipulaci a naučit se i odpouštět. Seminář vysvětluje různé emocionální potřeby v rozdílných fázích věku člověka od dětství, přes dospívání, dospělost, zralost až do pokročilého stáří, rozpoznání příznaků mezigeneračního strachu a úspěšné metody k jeho zvládání. Sebeuvědomění, seberegulace, sebemotivace, empatie a sociální um.

ZISK: Seminář je zaměřen na kultivované emoce jako zdroj energie a jejich rozdílnou dynamiku v mezigeneračních vztazích (student/učitel, rodič/dítě, nadřízený, kolega, žena/tchýně). Seminář vás naučí určovat si své hranice, rozeznat manipulativní jednání a účinně se mu bránit. Naučí vás rozlišovat emoce, regulovat je a předcházet emočnímu přestřelení. V praxi si vyzkoušíte, že se dá cítit dobře i v nepříjemných podmínkách. Doplňkové téma konflikt managementu a psychické odolnosti.

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2019/11/face_s-1280x1280.jpg
POPTEJTE


https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás:

Kontaktujte nás

REGUS, Holandská 2, Brno – Heršpice
REGUS, nám. I.P. Pavlova 5, Praha 2

Máte jiné přání?

Všechny kurzy dokážeme přizpůsobit na míru. Ozvěte se nám a domluvíme se.

Copyright © HLADINA ALFA

Copyright © HLADINA ALFA