Celé portfolio„ZAPÁLENÍ a ZÁJEM“ Prevence syndromu vyhoření - HLADINA ALFA - Semináře, školení, konference, firemní filantropie, emoční inteligence, produkce, marketing

Uvědomíte si rozdíl mezi pozitivním postojem k životu a „lakováním na růžovo“, zjistíte, jaký je váš životní postoj a jak s ním můžete pracovat, ukážeme si metody k vědomé změně postoje, řekneme si, proč většina předsevzetí končí neúspěchem a kde se v naší mysli berou pochybnosti a jak posílit svou schopnost ovlivňovat svoje pocity.

Cíl semináře:Uvědomíte si rozdíl mezi depresí a syndromem vyhoření, pozitivním postojem k životu a „lakováním na růžovo“. Zjistíte, jaký je váš životní postoj a jak s ním můžete pracovat, ukážeme si metody k vědomé změně postoje, popíšeme si, jaké jsou fáze syndromu vyhoření, jak je rozpoznat, kde se v naší mysli berou pochybnosti, jak je nevyživovat, zbavit se pocitu viny a jak posílit svou schopnost ovlivňovat svoje pocity a nevyhořet v žádné ze svých rolí.

Zisk: Naučíte se dobře hospodařit se svým „palivem“ a rozpoznat, ve které fázi „hoření“ se nacházíte.
Nastavíte si pracovní režim tak, aby nevznikl burn-out. Vliv okolního prostředí na psychiku – co ovlivníme a co už ne. Dlouhodobé zátěžové zdroje stresových situací a jak je eliminovat (prevence). První pomoc, když je to tady. Získávání energie, zdroje sebemotivace a eliminace našich „poháněčů“.

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2019/11/burnout_s-1280x1280.jpg
POPTEJTE


https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás:

Kontaktujte nás

REGUS, Holandská 2, Brno – Heršpice
REGUS, nám. I.P. Pavlova 5, Praha 2

Máte jiné přání?

Všechny kurzy dokážeme přizpůsobit na míru. Ozvěte se nám a domluvíme se.

Copyright © HLADINA ALFA

Copyright © HLADINA ALFA