Celé portfolio„REGENERACE“ Spánkový psychohygiena a faktory ovlivňující kvalitu zdravého spánku - HLADINA ALFA - Semináře, školení, konference, firemní filantropie, emoční inteligence, produkce, marketing

Pochopit rozdílnost chování a emočního vyjadřování v MEZIGENERAČNÍCH VZTAZÍCH, pochopit nutkání jiné generace, naučit se bránit manipulaci a naučit se odpouštět. Seminář je zaměřen na emoce jako zdroj energie a jejich rozdílnou dynamiku v mezigeneračních vztazích (student/učitel, rodič/dítě, nadřízený, kolega, žena/tchýně…) Seminář vás naučí určovat si své hranice, rozeznat manipulativní jednání a účinně se mu bránit.

Cíl semináře: Pochopit, co všechno ovlivňuje kvalitu i délku vašeho spánku. Jak udržet disciplínu spánkové psychohygieny, jak náš spánek ovlivňuje mezilidské vztahy i kvalitu práce. Jak vytěžit z noci maximum, co se týče paměti, vzdělávání i regenerace. Cirkadiánní rytmus versus orgánové hodiny: co je kdy vhodné dělat a co ne. Nedostatek spánku souvisí se stresem a konflikty. Skřivani X sovy.

ZISK: Rozlišíte stadia spánku a mozkové vlny, zvládnete spánkovou psychohygienu, vyčistíte prostředí ovlivňující spánek, pochopíte užitečné návyky před spaním, inspirujete se praktickými tipy na „debordelizaci“ hlavy. Probereme jak na nespavost, špatné spaní a noční můry a možnosti využití mysli ve spánku. Spánek – základní faktor zdraví, regenerace, životní síly a pohody. Vyspíte se skvěle.

Na tento seminář je potřeba karimatka, pohodlné oblečení, lehká přikrývka, šátek nebo oční maska.

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2019/11/fox_s.jpg
POPTEJTE


https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás:

Kontaktujte nás

REGUS, Holandská 2, Brno – Heršpice
REGUS, nám. I.P. Pavlova 5, Praha 2

Máte jiné přání?

Všechny kurzy dokážeme přizpůsobit na míru. Ozvěte se nám a domluvíme se.

Copyright © HLADINA ALFA

Copyright © HLADINA ALFA