Celé portfolio„BOJOVNÍK versus MÍROTVORCE“ Konflikt jako příležitost - HLADINA ALFA - Semináře, školení, konference, firemní filantropie, emoční inteligence, produkce, marketing

Účelem je seznámit účastníky o základních funkcích mozku, o paměti, spánku, emoční a logické části, podpořit kreativitu a rozvíjet paměťovou inteligenci. Seminář je zaměřen zlepšení paměťových schopností a zdravý spánek, pochopení souvislostí kvalitního životního stylu a jeho vliv na dobrou paměť, klid a zvládání emocí.

Cíl semináře: Naučíte se brát konflikt jako něco běžného, co k našemu životu patří. Vnímat konflikt jako příležitost ke svému rozvoji, k umění zvládání náročných komunikačních situací, ke stanovení si vlastních hranic, strategie a osobní stability. Rozlišíte, jak lze zvládnou konfrontaci kultivovaným a nekultivovaným způsobem. Kde vzít na konflikt dostatek energie a jak lze překlenout „mrtvý bod“.

ZISK: Uvědomění si svých hranic a osobního prostoru. Naučíte se seberegulaci emocí a stresu v konfliktních situacích. Vytvoříte si pozitivní nebo alespoň neutrální postoj k zátěžové konfliktní situaci. Příprava na konflikt v situacích, kdy je to možné. Prevence konfliktu: kdy je to žádoucí. Vhodné zvolení času, místa, prostředků k řešení konfliktu. Ústup není útěk. Proč je někdy vhodné složit zbraň a naopak, kdy je žádoucí zabojovat a vybrat si vhodnou taktiku. Praktický trénink situací.

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2019/11/samurai_s.jpg
POPTEJTE


https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás:

Kontaktujte nás

REGUS, Holandská 2, Brno – Heršpice
REGUS, nám. I.P. Pavlova 5, Praha 2

Máte jiné přání?

Všechny kurzy dokážeme přizpůsobit na míru. Ozvěte se nám a domluvíme se.

Copyright © HLADINA ALFA

Copyright © HLADINA ALFA