Celé portfolio"Ovládejte STRES a STRACH“ Lepší emoční a motivační klima ve firmě i ve vztazích - HLADINA ALFA - Semináře, školení, konference, firemní filantropie, emoční inteligence, produkce, marketing

Seminář se zabývá využitím jediného nástroje – Microsoft Outlook. Poznáte, že Outlook není jen nástroj pro přijímání a odesílání elektronické pošty, ale umí být velmi efektivním pomocníkem při řízení Vašeho času, úkolů, kontaktů.

CÍL SEMINÁŘE: Používat praktické techniky, jak překonat stres doma, v práci i na cestách, pochopíte zákonitosti stresu a jeho dopad. Odhalíte, jaký vliv může mít na váš stres time management, harmonické vztahy a sebevědomí. Cestování bez stresu, stresuvzdorný domov i klidné pracoviště. Jak vycházet s obtížným kolegou. Obsah semináře je tvořen požadavky účastníků na konkrétní situace.

ZISK: Seminář prohlubuje znalosti a prakticky vede ke zvládání stresových situací a rozšiřuje tyto situace o zvládání na pracovišti, při cestování a v zátěžových situacích v mezilidských vztazích i sami se sebou. Work Life balance, bytí v přítomnosti a život bez stížností. Přechod „Z oběti do tvůrce“ a přijetí vlastní reality.

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2019/11/smile_s.jpg
POPTEJTE


https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás:

Kontaktujte nás

REGUS, Holandská 2, Brno – Heršpice
REGUS, nám. I.P. Pavlova 5, Praha 2

Máte jiné přání?

Všechny kurzy dokážeme přizpůsobit na míru. Ozvěte se nám a domluvíme se.

Copyright © HLADINA ALFA

Copyright © HLADINA ALFA

X