Celé portfolio„SEBEJISTOTA“ Rétorika, lektorské a prezentační dovednosti, neverbální komunikace - HLADINA ALFA - Semináře, školení, konference, firemní filantropie, emoční inteligence, produkce, marketing

Seminář je určen těm, kteří chtějí efektivně spravovat kontaktní bázi – CRM systém svých kontaktů (klientů, zaměstnanců, potenciálních zákazníků, novinářů, VIP osobností…).

CÍL SEMINÁŘE: Co se lze dozvědět o člověku z jeho celkového projevu. Jak o sobě udělat pomocí řečového projevu co nejlepší dojem. Jak kontrolovat informace, které o sobě poskytujeme. Říkáme vždy opravdu to, co si myslíme, že říkáme a co chceme říct? Hodnocení a návrhy na zlepšení vlastního projevu a další tipy, rady a informace týkající se kultury a techniky řeči těla, výrazu i slova.

ZISK: Při trénování rétorických i lektorských dovedností budete jako řečník schopný publikum zaujmout a upoutanou pozornost udržet. Naučíte se reagovat na problematické osoby a rušivé situace v publiku. Hovořte příběhem, budete kreativní, pohotoví, vtipní, uvolnění a naučíte se připravit nezapomenutelnou prezentaci. Vhodné pro osoby, které často vystupují před kritickým publikem.

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2019/11/man-II_s.jpg
POPTEJTE


https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás:

Kontaktujte nás

REGUS, Holandská 2, Brno – Heršpice
REGUS, nám. I.P. Pavlova 5, Praha 2

Máte jiné přání?

Všechny kurzy dokážeme přizpůsobit na míru. Ozvěte se nám a domluvíme se.

Copyright © HLADINA ALFA

Copyright © HLADINA ALFA