Celé portfolio„ZVOLNĚNÍ a POHODA“ Time management trochu jinak - HLADINA ALFA - Semináře, školení, konference, firemní filantropie, emoční inteligence, produkce, marketing

Manipulace patří ke každodenním jevům. Hovořit o ní lze nejen tam, kde lidé, snažící se ostatní získat pro své cíle, úmyslně klamou, ale i tehdy, kdy se od osob, zpravidla v rozporu s vlastními zájmy, požaduje, aby vykonaly nebo nevykonaly určitou činnost.

CÍL SEMINÁŘE: Pochopení, že čas nelze řídit, řídit můžeme pouze my sami sebe. Proč je sebedisciplína cestou ke svobodě a jaký je prospěch zvládání činnosti podle priorit a důležitosti místo nahodilosti nebo naléhavosti. Pochopení, že stres nemusí být nutně náš nepřítel. V přiměřené míře může posloužit jako výkonné „palivo“ a motivace zvládnout nejnáročnější činnosti v době, kdy máme nejvíc energie, dokážeme obnovit kognitivní i fyzické síly a udržet se v dynamické rovnováze (napětí – uvolnění, aktivita – odpočinek, proaktivita – reaktivita).

ZISK: Dostanete know-how a nástroje, jak být pánem svého času. Pak už vás čeká dennodenní udržování v praxi. Pokud si osvojíte principy plánování, vůle, bdělosti, motivace a hospodaření s energií, budete žít s lehkostí. Poznáte své aktuální priority. Jak na chaos a časový stres. Model pomůcky pro plánování. Jak na nepříjemné práce a návyky skutečně efektivních lidí. Kde na to všechno brát energii.

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2019/11/clock_s.jpg
POPTEJTE


https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás:

Kontaktujte nás

REGUS, Holandská 2, Brno – Heršpice
REGUS, nám. I.P. Pavlova 5, Praha 2

Máte jiné přání?

Všechny kurzy dokážeme přizpůsobit na míru. Ozvěte se nám a domluvíme se.

Copyright © HLADINA ALFA

Copyright © HLADINA ALFA

X