EMOCE JAKO NÁŠ ŽIVOTNÍ KOMPAS

NECHAT SE MILOVAT ŽIVOTEM

Když sami sebe přestaneme řešit, začneme žít. Emoce hrají v našem životě klíčovou roli – jakmile je pochopíme a naučíme se je podpořit, usměrnit nebo využít jejich energii, zjistíme také, jak působí na naše tělo, chování, vnímání a jak toto všechno v životě zúročit.

Tato kniha vám přibližuje, jak emoce poznat a jak s nimi pracovat. Najdete zde inspiraci, příběhy, otázky k zamyšlení a různé možnosti vedoucí tomu, jak o sobě začít míň přemýšlet a víc žít. S lehkostí, radostí, tvořivě, otevřeně, odvážně. Nehledejte však žádné plané filozofování, ale ani žádnou příručku. Autorka stojí nohama pevně na zemi, a tak napsala knihu praktickou, trochu autobiografickou i hodně autentickou.

Pokud po přečtení této knížky začnete dělat ve svém životě nějakou konkrétní věc jinak, podle svého srdce a pro vás žádoucím směrem, začali jste používat svůj emoční kompas.

Do knihy svými texty také přispěli Karolina Jarošová, Dagmar Kožinová, Karol Suchánek a Jan Vojáček.

Reference: Databazeknih.cz

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2023/11/Obalka_knihy-320x400.jpg

S LÁSKOU I ROZUMEM

Využijte emoční inteligenci ve výchově

Tři autorky, tři koučky, tři mámy a moře osobních i odborných zkušeností, které vám pomohou pochopit principy rodičovství, přinesou úlevu, když je toho na vás moc, i předloží návod, jak pracovat ve výchově s emocemi dětí, ale i vašimi vlastními ve prospěch vás všech.

S čím vám kniha pomůže?

Připomene, že rodičovství je krásná životní zkušenost, ale jen málokdo je na něj připraven. Dovolí vám zažít pocit sdílení i vysvětlí, že omylů se dopouští každý z nás. Na jejích stránkách najdete reálné zkušenosti, radosti i omyly a mýty, se kterými jsme se my tři spoluautorky na naší rodičovské cestě setkávaly a setkáváme, a k tomu také obohacující informacemi z moderních výzkumů i stále aktuálních principů respektujícího přístupu k dítěti, rodičovství a životu vůbec.

Čím vás překvapí?

„S láskou a rozumem“ nemá ambici stát se návodem, ale inspirací. Skrývá i tipy na šťastné dětství, ale také na to, jak dítě naučit respektovat pravidla a dodržet stanovený řád. Na jejích stránkách na vás čekají i překvapivá odhalení tajů dětského mozku, informace o přínosu tzv. znakování pro další vývoj dítěte, rady, kdy začít s výukou dalšího jazyka či jak to s výchovou nepřehánět. Velmi praktická je kapitola s návody na hry a zábavné aktivity pro rozvoj mozku!

Knihu vydal CPress (299 Kč + 49 Kč poštovné).

A můžete si objednat i unikátní autorský výtisk s věnováním, který má obálku zvolenou námi, autorkami!

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2019/11/kniha_autorska-1024x1024.jpg
https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás:

Jak se můžeme spojit?

+420 602 529 872 (pouze SMS)
REGUS, Holandská 2, Brno – Heršpice
Hradčanské náměstí 12, Praha 1

Máte jiné přání?

Všechny kurzy vám dokážeme přizpůsobit na míru, ozvěte se a domluvíme podrobnosti!

Copyright © HLADINA ALFA

Copyright © HLADINA ALFA