S láskou i rozumem

Využijte emoční inteligenci ve výchově

Tři autorky, tři koučky, tři mámy a moře osobních i odborných zkušeností, které vám pomohou pochopit principy rodičovství, přinesou úlevu, když je toho na vás moc, i předloží návod, jak pracovat ve výchově s emocemi dětí, ale i vašimi vlastními ve prospěch vás všech.

S čím vám kniha pomůže?

Připomene, že rodičovství je krásná životní zkušenost, ale jen málokdo je na něj připraven. Dovolí vám zažít pocit sdílení i vysvětlí, že omylů se dopouští každý z nás. Na jejích stránkách najdete reálné zkušenosti, radosti i omyly a mýty, se kterými jsme se my tři spoluautorky na naší rodičovské cestě setkávaly a setkáváme, a k tomu také obohacující informacemi z moderních výzkumů i stále aktuálních principů respektujícího přístupu k dítěti, rodičovství a životu vůbec.

Čím vás překvapí?

„S láskou a rozumem“ nemá ambici stát se návodem, ale inspirací. Skrývá i tipy na šťastné dětství, ale také na to, jak dítě naučit respektovat pravidla a dodržet stanovený řád. Na jejích stránkách na vás čekají i překvapivá odhalení tajů dětského mozku, informace o přínosu tzv. znakování pro další vývoj dítěte, rady, kdy začít s výukou dalšího jazyka či jak to s výchovou nepřehánět. Velmi praktická je kapitola s návody na hry a zábavné aktivity pro rozvoj mozku!

Knihu vydal CPress (299 Kč + 49 Kč poštovné).

A můžete si objednat i unikátní autorský výtisk s věnováním, který má obálku zvolenou námi, autorkami!

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2019/11/kniha_autorska-1024x1024.jpg
https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2019/11/jitka_sevcikova.jpg

Jitka Ševčíková

Jitka Ševčíková, MBA patří mezi vyhledávané lektory a kouče, vyučuje dovednosti v oblasti emoční inteligence, redukce stresu, komunikačních dovedností, kontramanipulace, time managementu a práci v hladině alfa.

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/04/ivana_prochazkova.jpg

Ivana Procházková

Mgr. Bc. Ivana Procházková je autorka kurzů pro děti, lektorka seminářů pro rodiče a emoční inteligence dětí do 3 let. Založila první Montessori jesle v Brně.

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2019/11/michaela_tilton.jpg

Michaela Tilton

Ing. Michaela Tilton, MBA je autorka vzdělávacích programů pro děti, lektorka kurzů a zakladatelka konceptu vzdělávacích center Go Kids. Věnuje se aplikaci neurovědeckých poznatků do vzdělávací praxe.

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás

https://www.hladinaalfa.cz/wp-content/uploads/2020/03/logomensibile.png

Sledujte nás:

Jak se můžeme spojit?

REGUS, Holandská 2, Brno – Heršpice
REGUS, nám. I.P. Pavlova 5, Praha 2

Máte jiné přání?

Všechny kurzy vám dokážeme přizpůsobit na míru, ozvěte se a domluvíme podrobnosti!

Copyright © HLADINA ALFA

Copyright © HLADINA ALFA